Samsung Galaxy A10 telefonų remontas visoje Lietuvoje!

Samsung Galaxy A10

Remontuojame vienus populiariausių Samsung Galaxy A10 mobiliuosius telefonus visoje Lietuvoje, susisiekite su artimiausiu SINERTA salonu Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje ir pasikonsultuokite su SINERTA specialistais. Mūsų mobiliųjų telefonų meistrai yra sukaupę didelę patirtį ir visada Jums patars, atsižvelgdami į konkretų gedimą bei jo mąstą.

Darbas (detalių kaina neįskaičiuota) Kaina
Telefono ekrano keitimas nuo 25 €
Korpuso/dangtelio keitimas nuo 19 €
Baterijos keitimas nuo 15 €
Maitinimo bei kitų lizdų keitimas nuo 15 €
Kroviklių remontas / keitimas nauju nuo 18 €
Priekinės kameros keitimas nuo 19 €
Galinės kameros keitimas nuo 19 €
Pagrindinės plokštės remontas / keitimas nuo 18 €
Duomenų atgavimas, išsaugojimas nuo 22 €
Mikrofono remontas, keitimas nuo 25 €
Wifi antenos remontas, keitimas nuo 25 €
Ryšio antenos remontas, keitimas nuo 29 €
Mygtukų, garsiakalbių ir mikrofonų remontas, keitimas nuo 29 €
Drėgmės ir skysčių valymas nuo 22 €
Programinės įrangos atnaujinimas nuo 29 €
Telefono jungčių ir lizdų gedimų šalinimas nuo 19 €

Mobiliųjų telefonų remontas visoje Lietuovje

Remontuojame mobiliuosius telefonus visoje Lietuvoje, susisiekite su artimiausiu SINERTA salonu Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje.

Taupykite laiką! Jūsų patogumui kurjerio paslaugos

Jei neturite laiko arba galimybių atvykti į mūsų saloną, susisiekite su mumis ir kurjeris paims sugedusį bei gražins pataisytą Jūsų įrenginį.

Remonto darbams suteikiame net 3 mėn. garantiją

Žinome, kad Jūs itin vertinate kokybę ir patikimumą, todėl visiems SINERTA atliktiems Samsung Galaxy A10 mobiliųjų telefonų remonto darbams suteikiame 3 mėnesių garantiją, tad galite drąsiai pasitikėti remonto kokybe ir neatsisakyti savo planų. Nesvarbu kokį telefono modelį naudojate, tačiau prireikus negarantinio remonto, užsukite pasitarti su SINERTA meistrais, kurie padės išspręsti iškilusias problemas.

Kad gedimas nesikartotų, pasiūlysime mobilaus telefono apsaugos priemones. SINERTA el.parduotuvė siūlo platų Samsung Galaxy A10 mobiliųjų telefonų apsaugos priemonių pasirinkimą, o mūsų specialistai patars, kokios apsaugos reikėtų būtent Jūsų telefonui.

Samsung Galaxy A10 išmaniųjų telefonų remonto trukmė

Remonto trukmė priklauso nuo Samsung Galaxy A10 modelio ir paties gedimo, reikiamų detalių, tačiau visada stengiamės suremontuoti telefoną kuo greičiau. Informuodami apie mobiliojo telefono taisymo kainą mūsų specialistai informuos Jus ir apie remonto trukmę. Naudojame tik patikimų gamintojų aukščiausios kokybės detales, todėl visada garantuojame aukščiausią remonto kokybę.

Remonto kokybė

Mūsų remonto salonuose dirba patyrę ir profesionalūs meistrai, o naudodami tik patikimų gamintojų aukščiausios kokybės detales, visada garantuojame aukščiausią remonto kokybę. Savo atliktiems remonto darbams suteikiame 3 mėn. garantiją.

Išmaniųjų Samsung Galaxy A10 telefonų remonto kaina ir greitis

Daugeliu atvejų remonto kaina priklauso nuo konkretaus Samsung Galaxy A10 telefono paties gedimo, jo sudėtingumo mąsto, ir net nuo to, kiek laiko praėjo nuo gedimo, todėl kiekvienu atveju ji nustatoma individualiai.

Mobilaus telefono remonto trukmė priklauso nuo gedimo pobūdžio, bet mes suprantame, koks svarbus šis įrenginys, tad garantuojame greičiausią įmanomą remontą.

Konkrečią telefono remonto kainą bei trukmę Jums nurodys mūsų ekspertai po gedimo diagnostikos.

Ką dažniausiai remontuojame Samsung Galaxy A10 modelyje?

Dažniausiai klientai susiduria su Samsung Galaxy A10 telefono ekrano ir baterijos gedimais, o šiltuoju metų laiku ypatingai padaugėja atvejų, kai telefonai sugenda dėl sąlyčio su vandeniu. Nesijaudinkite, dažniausiai gedimus galime pašalinti, o sušlapusio Jūsų telefono duomenis galime atkurti ir išsaugoti, todėl neprarasite įamžintų Jums brangių akimirkų.

Svarbiausia, jokių būdų nebandykite ardyti ar taisyti telefono patys, - taip įrenginys gali tapti neberemontuojamas. Taip pat nebandykite mobiliojo telefono džiovinti karštį skleidžiančiais prietaisais ar net mikrobangų krosnelėje.

Dalies gedimų išvengsite, jei naudosite apsaugines plėveles, dėklus, specialius automobilinius laikiklius, bei neperšlampančius dėklus pramogaudami prie vandens. Didelį apsauginių ir kitų mobiliųjų telefonų aksesuarų pasirinkimą Samsung Galaxy A10 telefonams rasite mūsų el. parduotuvėje: Mobiliųjų telefonų dėklai

Dužęs ar neveikiantis ekranas

Dužęs, skilęs ar kitaip sugedęs Samsung Galaxy A10 išmaniojo telefono ekranas yra vienas dažniausiai pasitaikančių gedimų. Priklausomai nuo Jūsų turimo modelio, SINERTA meistrai labai greitai Jus informuos apie telefono ekrano pakeitimo kainą ir trukmę.

Telefono baterijos gedimai

Itin dažnas gedimas yra nusidėvėjusi ar kitaip sugedusi Samsung Galaxy A10 telefono baterija. Paprastai būdingi pirmieji požymiai yra sumažėjęs akumuliatoriaus našumas: Jūsų telefonas greitai išsikrauna arba išsijungia, net jei ekrane matote, kad įkrovimo lygis yra aukštas. Taip pat vienas iš atitarnavusios baterijos požymių yra ženkliai pailgėjęs telefono reakcijos laikas į jame atliekamus veiksmus.

Patikrinti telefono baterijos būklę palikite mums – su specialia programine įranga mes atliksime nemokamą Samsung Galaxy A10 telefono baterijos diagnostiką ir informuosime Jus apie telefono baterijos keitimo kainą.

Kiti dažniausiai pasitaikantys Samsung Galaxy A10 mobiliųjų telefonų gedimai, kuriuos sėkmingai tvarkome yra:

  • Mygtukų, garsiakalbių, mikrofonų keitimas
  • Foto kameros keitimas
  • Korpuso keitimas
  • Programinės įrangos gedimai bei atnaujinimas

DUK

Įvyko nenumatyta klaida. Spauskite „Perkrauti“ ir atlikite operaciją iš naujo arba parašykite mums.