Tvarumas.

Tvarus spausdinimas su Sinerta

Per pastaruosius dešimtmečius, visame pasaulyje išaugo tvarumo poreikis, todėl didžioji dalis atsakingų kompanijų užsibrėžė tikslą sumažintų savo šiltnamio efektą sukeliančių dujų (ŠESD) emisijos kiekį, ir mažinti savo ekologinį pėdsaką. Šis tikslas taip pat nustatytas Paryžiaus susitarime, kurį pasirašė 195 šalys, įskaitant ES.

Pagrindinės šiltnamio efektą sukeliančios dujos – anglies dioksidas (CO2), atsakingas už 60% sustiprinto šiltnamio efekto. Nuo 1965 m. iki 2020 m. anglies dioksido emisija Žemės atmosferoje padidėjo beveik tris kartus - nuo 11,2 milijardų tonų iki 32,3 milijardų tonų per metus, todėl mūsų planeta kas dešimtmetį darosi vis šiltesnė.

Kai pasaulinės pandemijos pradžioje (2020 m. pavasaris) pasaulis netikėtai „sustojo” ir visi užsidarėme savo namuose, energijos suvartojimas sumažėjo maždaug 25%, o pasaulinis CO2 emisijos kiekis sumažėjo 8%. Nors gyvenimas pamažu sugrįžo į įprastas vėžes, verslo kompanijos, nuo mažiausių įmonių iki pramonės milžinių, suprato būtinybę pereiti prie daug tvaresnės, aplinkai draugiškos verslo formos. Ir viena iš jos sudedamųjų dalių yra tvarus spausdinimas. 

Sinerta savo veiklą vykdo jau 25-erius metus ir nuo pat įmonės įsteigimo pradžios puoselėjo ir vykdė savo misiją - kurti klientams pridėtinę vertę optimizuojant jų spausdintuvus bei spausdinimo kaštus, ir mažinti išmetamų panaudotų kasečių kiekį. Technologijų pažanga, nauji nustatyti standartai tiek įmonės viduje, tiek tiekėjams ir verslo partneriams, leidžia įmonei sėkmingai vykdyti savo misiją ir prisidėti prie ekologinio tvarumo Lietuvoje.

Tvarus spausdinimas darbe: kas tai ir kaip Sinerta gali padėti Jūsų verslui

Tvarus spausdinimas prasideda nuo pasirenkamo spausdintuvo ir mūsų pačių sąmoningumo bei įpročių. Kaip viena didžiausių biuro technikos tiekėja Lietuvoje, Sinerta skiria daug dėmesio ir investicijų eko iniciatyvoms ir deda dideles pastangas, kad klientų naudojamos technologijos būtų kuo draugiškesnės aplinkai.

Suprantame, kad efektyvus darbas biure sunkiai įsivaizduojamas be spausdinimo ir popieriaus, tačiau mes siūlome visame pasaulyje išbandytus sprendimus, kurie sumažina neigiamą spausdinimo poveikį aplinkai. Tad kokie yra pagrindiniai veiksniai, susiję su spausdinimo poveikiu aplinkai ir kokie yra jų sprendimai?

Skaitykite apie juos plačiau:

Tikime, kad Jums bus naudinga trumpa atmintinė, kurioje išvardinome 5 nesudėtingus žingsnius, kaip kiekvienas mūsų gali prisidėti prie aplinkai draugiškesnio spausdinimo: „5 lengvi žingsniai tvaraus spausdinimo link” (čia rasite ir nemokamą savo CO2 pėdsako skaičiuoklę!).

Įvyko nenumatyta klaida. Spauskite „Perkrauti“ ir atlikite operaciją iš naujo arba parašykite mums.