SINERTA
kompiuterių remontas

„SINERTA” kompiuterių taisyklos siūlo kokybiškas kompiuterių pogarantinio remonto paslaugas visoje Lietuvoje patraukliomis kainomis. Ilgametę darbo patirtį turintys „SINERTA” meistrai kvalifikuotai taiso nešiojamus kompiuterius, atlieka jų ekranų, baterijų, maitinimo lizdų keitimo ir kitas remonto paslaugas, o savo darbams suteikia net 3 mėnesių garantiją.

kompiuterių remontas

Išsirinkite Jūsų kompiuterį

Nešiojamų kompiuterių taisymo kaina

Remonto kaina yra nustatoma individualiai kiekvienu konkrečiu atveju, nes kainą dažniausiai lemia konkretus nešiojamo kompiuterio modelis, gedimo pobūdis, jo sudėtingumo mastas, ir net tai, kiek laiko praėjo nuo gedimo (kuo skubiau pristatysite kompiuterį į servisą, tuo didesnė tikimybė, kad jo remontas nebus sudėtingas ir brangus). Standartinis gedimų remonto kainoraštis yra čia.

Nešiojamų kompiuterių remonto trukmė

Nešiojamas kompiuteris daugeliui mūsų yra pagrindinė darbo priemonė, todėl suprasdami tai visuomet stengiamės atlikti remonto darbus kaip įmanoma greičiau. Kad galėtume remonto paslaugas atlikti greitai, prašome sugedus kompiuteriui pirmiausiai pasiskambinti į Jums artimiausią „SINERTA” skyrių ir sutarti dėl kompiuterio pristatymo laiko. Tuomet būsime tikri, kad vos tik gavę Jūsų sugedusį kompiuterį, mūsų meistrai galės imtis jo remonto darbų.

Dažniausi nešiojamų kompiuterių gedimai

„SINERTA” kompiuterių taisyklos meistrai dažniausiai atlieka šias nešiojamų kompiuterių remonto paslaugas:

  • Nešiojamų kompiuterių ekranų bei ekrano komponentų keitimas. Kompiuterių LED, LCD ekranų ir jų matricų keitimas, ekrano apšvietimo taisymas. Nešiojamo kompiuterio lūžusių vyrių (lankstų) tvarkymas arba keitimas naujais. Atitrūkusių ekrano laidų tvarkymas, pažeistų laidų keitimas.
  • Nešiojamų kompiuterių pagrindinių (motininių) plokščių remontas, keitimas. 3 pagrindinės priežastys, kodėl dažniausiai genda nešiojamo kompiuterio motininė plokštė: kompiuterio apliejimas skysčiais, perkaitimas arba gamyklinis brokas. Pagrindinių plokščių remontas yra sudėtingas, todėl patikėkite šį darbą profesionalams.
  • Aplietų nešiojamų kompiuterių taisymas. Klaviatūros valymas ir džiovinimas. Sušlapusio kompiuterio korpuso plovimas ir džiovinimas. Vidinių nešiojamo kompiuterio komponentų (procesoriaus, kietojo disko, vaizdo plokštės, RAM) sklandaus veikimo atstatymas arba jų keitimas.
  • Nešiojamų kompiuterių grafinės (vaizdo) plokštės keitimas. Ventiliatoriaus, kondensatoriaus ar termopastos keitimas. Vaizdo lusto (čipo) keitimas arba perlitavimas. VGA programinės aparatinės įrangos atnaujinimas.
  • Nešiojamų kompiuterių programinės įrangos atnaujinimas. Operacinės sistemos atnaujinimas. Kompiuterinių virusų ir kitų kenkėjiškų programų šalinimas, pažeistų kompiuterio programų atstatymas.
  • Vidaus dulkių valymas, aušintuvų keitimas. Nuodugnus ir kruopštus nešiojamo kompiuterio korpuso vidaus valymas. Ventiliatorių valymas. Dulkių, plaukų, maisto likučių ir kitų nešvarumų valymas. Garsiai veikiančių arba sugedusių aušintuvų keitimas.

Kiek laiko saugomi kompiuteriai po suremontavimo?

Klientų prašome atsiimti suremontuotą nešiojamą kompiuterį per 30 d. Nuo pranešimo apie įrenginio remonto darbų pabaigą gavimo. Jeigu vėluojama atsiimti sutaisytą kompiuterį, taikomas įrenginio saugojimo mokestis: 0,10 EUR už kiekvieną pradelstą dieną. Plačiau skaitykite Bendrosiose remonto paslaugų teikimo sąlygose.

Sudėtingas duomenų atkūrimas visoje Lietuvoje

„Sinerta” kompiuterių taisyklose teikiame profesionalias prarastų duomenų atkūrimo iš įvairių laikmenų (HDD, SSD diskų, USB atmintinių, atminties kortelių) paslaugas. Atvykite į Jums artimiausią “Sinerta” kompiuterių taisyklą, o jeigu neturite galimybės to padaryti, mes teikiame NEMOKAMĄ taisomo įrenginio paėmimo ir grąžinimo paslaugą. Taigi, skaitmeninių duomenų atstatymo darbus teikiame visoje Lietuvoje.

Skaitmeninių duomenų atstatymo kaina ir trukmė, esant sudėtingam gedimui

Neretai pasitaiko atvejų, kai atkurti prarastus duomenis yra itin sudėtinga ir tai pareikalauja daug technologinių ir žmogiškųjų resursų. Prarasti svarbūs dokumentai, vaizdo įrašai ar nuotraukos gali sukelti brangiai kainuojančių nuostolių, bet norime Jus nuraminti, kad dažniausiai „Sinerta” meistrams pavyksta atkurti duomenis, net ir esant itin sudėtingam kompiuterio ar kietojo disko gedimui. Tokio duomenų atkūrimo kaina prasideda nuo 60 eurų ir gali kainuoti kelis šimtus eurų. Duomenų atkūrimo trukmė gali užtrukti iki kelių savaičių, bet tiksliausiai numatomą remonto trukmę galėsime pasakyti tik įvertinę Jūsų sugedusį įrenginį.

DUK

Kokius kompiuterius remontuojame?

„SINERTA” kompiuterių taisyklos atliekamos paslaugos:

Įvyko nenumatyta klaida. Spauskite „Perkrauti“ ir atlikite operaciją iš naujo arba parašykite mums.