Biuro įrangos nuoma

NEMOKAMAI išbandykite spausdintuvo nuomą!
Siūlome išbandyti spausdintuvo nuomą visą mėnesį NEMOKAMAI! Susisiekite su mumis ir gaukite pasiūlymą pagal Jūsų spausdinimo poreikius!

Jokių investicijų į spausdinimo įrangą

Jums nebereikia įšaldyti pinigų naujų aparatų pirkimui. Sinerta siūlo nuomotis modernius, ekonomiškus bei tiksliai pagal Jūsų poreikius parinktus aparatus.

Išankstinis kasečių tiekimas

Mūsų naudojama PRINT NON STOP aptarnavimo sistema ne tik rodo, kiek dažų liko kasetėje, bet ir pagal Jūsų spausdinimo kiekius prognozuoja tikslią datą, kada ji pasibaigs. Tai leidžia užtikrinti nenutrūkstamą spausdinimą ir kasečių pristatymą dar prieš pasibaigiant.

Įrenginio techninis aptarnavimas – ne Jūsų rūpestis

Jums nebereikia ieškoti kas atliks profilaktinio aptarnavimo ir remonto darbus. Sinerta atliks įrenginio garantinį aptarnavimą visą nuomos laikotarpį.

Pilna išlaidų kontrolė

Tiksliai žinosite, kada, kiek ir su kokiu įrenginiu įmonės darbuotojai spausdino ar kopijavo. Visa tai galėsite stebėti iš bet kurio savo kompiuterio prisijungę prie www.printnonstop.com tinklalapio.

Mokėkite tik už atspausdintas kopijas

Mokėdami už atspausdintas kopijas Jūs galite būti tikri, jog nepermokate. Juk visada įmanoma, kad, sumokėję už kasetę, su ja paprasčiausiai neatspausdinsite tiek kopijų, kiek yra numatęs spausdintuvo gamintojas, o tai reiškia, kad Jūs permokate už kopiją.

Susisiekite su mumis ir gaukite pasiūlymą pagal Jūsų spausdinimo poreikius!

Įvyko nenumatyta klaida. Spauskite „Perkrauti“ ir atlikite operaciją iš naujo arba parašykite mums.