SONY telefonų remontas visoje Lietuvoje!

Remontuojame vienus populiariausių SONY telefonus visoje Lietuvoje, susisiekite su artimiausiu Sinerta salonu Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje ir pasikonsultuokite su Sinerta specialistais. Mūsų mobiliųjų telefonų meistrai yra sukaupę didelę patirtį ir visada Jums patars, atsižvelgdami į konkretų gedimą bei jo mąstą.

mobil

Nemokama diagnostika

Mobilaus telefono gedimo diagnostiką visada atliekame nemokamai, o Jums teliks priimti sprendimą, ar norite jį remontuoti, ar įsigyti naują mobilųjį telefoną.

Taupykite laiką! Jūsų patogumui kurjerio paslaugos

Jei neturite laiko arba galimybių atvykti į mūsų saloną, susisiekite su mumis ir kurjeris paims sugedusį bei gražins pataisytą Jūsų įrenginį visiškai nemokamai.

Išsirinkite Jūsų telefono modelį

Remonto darbams suteikiame net 3 mėn. garantiją

Žinome, kad Jūs itin vertinate kokybę ir patikimumą, todėl visiems Sinerta atliktiems mobiliųjų telefonų remonto darbams suteikiame 3 mėnesių garantiją, tad galite drąsiai pasitikėti remonto kokybe ir neatsisakyti savo planų. Savo darbo garantinį remontą teikiame nemokamai.

Nesvarbu, kokį SONY telefono modelį naudojate - prireikus negarantinio remonto, užsukite pasitarti su Sinerta meistrais, kurie padės išspręsti iškilusias problemas.

SONY telefonų taisymo kaina

Daugeliu atvejų remonto kaina priklauso nuo konkretaus SONY telefono modelio, paties gedimo, jo sudėtingumo mąsto, ir net nuo to, kiek laiko praėjo nuo gedimo, todėl kiekvienu atveju ji nustatoma individualiai. Atlikę nemokamą pirminę diagnostiką mūsų specialistai informuos Jus apie telefono remonto kainą bei trukmę. Nustačius, jog mobilus telefonas sugedo nepataisomai arba jeigu remontas yra per brangus, pasiūlysime platų naujų telefonų pasirinkimą ir patarsime, kuris modelis geriausiai patenkintų Jūsų poreikius.

Dažniausi SONY mobiliųjų telefonų gedimai

Dažniausiai klientai susiduria su telefono ekrano ir baterijos gedimais, o šiltuoju metų laiku ypatingai padaugėja atvejų, kai telefonai sugenda dėl sąlyčio su vandeniu. Nesijaudinkite, dažniausiai gedimus galime pašalinti, o sušlapusio Jūsų telefono duomenis galime atkurti ir išsaugoti, todėl neprarasite įamžintų Jums brangių akimirkų.

Svarbiausia, jokių būdų nebandykite ardyti ar taisyti telefono patys, - taip įrenginys gali tapti neberemontuojamas. Taip pat nebandykite mobiliojo telefono džiovinti karštį skleidžiančiais prietaisais ar net mikrobangų krosnelėje.

Dalies gedimų išvengsite, jei naudosite apsaugines plėveles, dėklus, specialius automobilinius laikiklius, bei neperšlampančius dėklus pramogaudami prie vandens. Didelį apsauginių ir kitų mobiliųjų telefonų aksesuarų pasirinkimą rasite mūsų el. parduotuvėje: https://www.sinerta.lt/c/telefonai-laikrodziai-foto-gps/mobilieji-telefonai-ir-priedai/deklai-ir-laikikliai

Dužęs telefono ekranas

Dužęs, skilęs ar kitaip sugedęs SONY išmaniojo telefono ekranas yra vienas dažniausiai pasitaikančių gedimų. Priklausomai nuo Jūsų turimo modelio, Sinerta meistrai labai greitai Jus informuos apie telefono ekrano pakeitimo kainą ir trukmę.

Greitai išsikraunanti telefono baterija

Itin dažnas gedimas yra nusidėvėjusi ar kitaip sugedusi SONY telefono baterija. Paprastai būdingi pirmieji požymiai yra sumažėjęs akumuliatoriaus našumas: Jūsų telefonas greitai išsikrauna arba išsijungia, net jei ekrane matote, kad įkrovimo lygis yra aukštas. Taip pat vienas iš atitarnavusios baterijos požymių yra ženkliai pailgėjęs telefono reakcijos laikas į jame atliekamus veiksmus.

Patikrinti telefono baterijos būklę palikite mums – su specialia programine įranga mes atliksime nemokamą telefono baterijos diagnostiką ir informuosime Jus apie SONY telefono baterijos keitimo kainą.

Kiti SONY telefonų gedimai:

  • Mygtukų, garsiakalbių, mikrofonų keitimas
  • SONY foto kameros keitimas
  • SONY korpuso keitimas

Taip pat, naudodami profesionalias diagnostines programas, siūlome atnaujinti ir telefono programinę įrangą, bei tokiu būdu maksimaliai išnaudoti telefono teikiamas galimybes.

Išmaniųjų telefonų remonto trukmė

Remonto trukmė priklauso nuo modelio ir paties gedimo, reikiamų detalių, tačiau visada stengiamės suremontuoti telefoną kuo greičiau. Informuodami apie mobiliojo telefono taisymo kainą mūsų specialistai informuos Jus ir apie remonto trukmę.

Naudojame tik patikimų gamintojų aukščiausios kokybės detales, todėl visada garantuojame aukščiausią remonto kokybę. Savo atliktiems remonto darbams suteikiame 3 mėn. garantiją.

Kodėl Sinerta?

Būsite ramūs, kad Jūsų įrenginys yra gerose rankose – pas mus dirba itin patyrę mobiliųjų telefonų meistrai.

Sutaupysite. Mobiliųjų telefonų remontą atliekame kiek galima pigiau, bet itin kokybiškai. Be to, telefono gedimo diagnostiką atliekame greitai ir nemokamai.

Gausite garantiją darbams. Atlikto remonto darbams suteikiame 3 mėn. garantiją. Savo darbo garantinį remontą teikiame nemokamai.

Sutaupysite savo laiko. Jūsų patogumui kurjeris gali paimti sugedusį ir gražinti pataisytą telefoną visiškai nemokamai.

Gausite specialistų patarimus, atsižvelgiant į Jūsų poreikius. Nustačius, jog mobilusis telefonas sugedo nepataisomai arba, jeigu remontas yra per brangus, pasiūlysime platų naujų telefonų pasirinkimą ir patarsime, kuris modelis geriausiai patenkintų Jūsų poreikius. Maloniai sutiksime pasiderėti dėl kainos.

DUK