SINERTA
mobiliųjų telefonų remontas

Jei Jums reikalingas greitas ir nebrangus pogarantinis mobiliųjų telefonų remontas, susisiekite su artimiausiu SINERTA salonu, kuriuos rasite visoje Lietuvoje:

mobil

Išsirinkite Jūsų telefoną

Neturite laiko atvykti į SINERTA saloną? Atsiųsime kurjerį pas Jus

Mes suprantame, koks svarbus yra mobilusis telefonas, ir jeigu Jūs neturite laiko arba galimybių atvykti į mūsų saloną, tokiu atveju mes viskuo pasirūpinsime ir atsiųsime SINERTA kurjerį į Jūsų namus ar darbą, kuris paims sugedusį ir gražins pataisytą Jūsų įrenginį.

Mūsų mobiliųjų telefonų taisyklų meistrai įsigilins į Jūsų problemą ir mielai atsakys į Jums kylančius klausimus.

Telefono gedimo diagnostika Jums nieko nekainuos

Žinome, kad norite sutaupyti, todėl pirmiausia atliekama nemokama profesionali išmaniųjų telefonų diagnostika, kuri leidžia įvertinti remonto kainą, bei kiek laiko užtruks Jūsų telefono taisymas. Meistras susisieks su Jumis ir informuos apie telefono remonto kainą, o jei ji pasirodys pernelyg didelė, pasiūlysime platų naujų telefonų pasirinkimą ir patarsime, kuris modelis geriausiai patenkintų Jūsų poreikius. Pirminė mobiliojo telefono gedimo diagnostika SINERTA salonuose Jums nieko nekainuos, todėl galėsite nevaržomai pasirinkti Jums patogiausią variantą.

Remonto kaina priklauso nuo telefono modelio, paties gedimo, jo sudėtingumo ir mąsto, ir net nuo to, kiek laiko praėjo nuo gedimo, todėl kiekvienu atveju ji nustatoma individualiai.

Remonto darbams suteikiame net 3 mėn. garantiją

Žinome, kad Jūs itin vertinate kokybę ir patikimumą, todėl visiems SINERTA atliktiems išmaniųjų telefonų remonto darbams yra taikoma net 3 mėnesių garantija, tad galite drąsiai pasitikėti remonto kokybe ir neatsisakyti savo planų. Nesvarbu, kokį telefono modelį naudojate, tačiau prireikus negarantinio remonto, užsukite pasitarti su Sinerta meistrais, kurie padės išspręsti iškilusias problemas.

Kad gedimas nesikartotų, pasiūlysime mobilaus telefono apsaugos priemones. SINERTA el.parduotuvė siūlo platų mobiliųjų telefonų apsaugos priemonių pasirinkimą, o mūsų specialistai patars, kas geriausiai apsaugos būtent Jūsų telefoną.

Kaip nepakenkti dar labiau?

Trumpa atmintinė, ką daryti sugedus telefonui:

  • Jokiu būdu neardykite mobiliojo ar išmanaus telefono patys, po to jis gali tapti neremontuojamas.
  • Sušlapusio mobilaus telefono nedžiovinkite karštį skleidžiančiais prietaisais ar mikrobangų krosnelėje.
  • Mobilaus telefono remonto kaina ir greitis priklauso nuo gedimo mąsto, remontuodami patys nesugadinkite įrenginio dar labiau.

Visada pirmiausia pasitarkite su SINERTA mobiliųjų telefonų remonto meistrais!

Kokių modelių telefonus taisome?

SINERTA mobiliųjų telefonų taisyklos atliekamos paslaugos:

Įvyko nenumatyta klaida. Spauskite „Perkrauti“ ir atlikite operaciją iš naujo arba parašykite mums.