HP kompiuterių remontas visoje Lietuvoje!

HP

Džiaugiamės, kad mūsų specialistų darbą lydi tik geriausi laimingų klientų atsiliepimai. Kiekvienas, atvykęs į „Sinerta” kompiuterių servisą, sulaukia malonaus aptarnavimo ir išskirtinio dėmesio. Mūsų specialistai nedelsdami atliks Jūsų „HP” kompiuterio gedimo diagnostiką, ir profesionaliai patars dėl tolimesnio įrenginio remonto, bei tolimesnės jo priežiūros. Esame lengvai pasiekiami visoje Lietuvoje, teikiame ir nemokamą kurjerio paslaugą, todėl Jums nekils problemų pristatant savo sugedusį „HP” nešiojamą kompiuterį. Atliktiems savo darbams suteiksime net 90 dienų garantiją. Kadangi visus remonto darbus atliekame mūsų taisykloje, galite būti ramūs, kad Jūsų duomenys kompiuteryje bus saugūs, o remonto kaina nedidelė.

Darbas (detalių kaina neįskaičiuota) Kaina
Kompiuterio motininės plokštės remontas nuo 79 €
Kompiuterio vaizdo plokštės remontas nuo 79 €
Kompiuterio Windows įrašymas/perrašymas nuo 25 €
Kompiuterio ekrano keitimas nuo 29 €
Kompiuterio maitinimo jungties remontas nuo 29 €
Kompiuterio išlūžusių USB ir kitų jungčių remontas nuo 29 €
Apipiltų kompiuterių valymas nuo 29 €
Kompiuterio klaviatūros keitimas nuo 19 €
Kompiuterio duomenų atkūrimas nuo 19 €
Kompiuterio aušinimo sistemos valymas nuo 19 €
Kompiuterio kietojo disko keitimas nuo 19 €
Kompiuterio vyrio remontas nuo 29 €
Kompiuterio programiniai gedimai (virusai) nuo 15 €

Remonto kokybė

Sugedo Jūsų „HP” kompiuteris, o garantinis aptarnavimas jam nebegalioja? Kreipkitės į patikimą kompiuterių taisyklą „Sinerta”, kurios skyriuose dirba tik kvalifikuoti specialistai. „HP” kompiuterių remontui naudojame tik originalias detales, o savo darbams suteikiame net 3 mėn. garantiją, todėl būsite ramūs dėl atlikto remonto kokybės.

Remonto kaina ir greitis

Kas nulemia „HP” kompiuterio remonto kainą? Pirmiausiai kaina priklauso nuo to, kokia bėda ištiko Jūsų nešiojamą kompiuterį ir kokio sudėtingo yra gedimas. Po to kaina dar labai priklauso ir nuo HP kompiuterio modelio bei jo išleidimo metų. Džiaugiamės, kad „Sinerta” kompiuterių taisykloje dirba tik kvalifikuoti specialistai, kurie Jums mielai padės ir pasistengs sutvarkyti Jūsų kompiuterį kaip įmanoma greičiau.

HP nešiojamų kompiuterių remonto garantija

„Sinerta” kompiuterių taisykloje atliktiems darbams yra taikoma net 90 dienų garantija, todėl, jeigu per šį laikotarpį pastebėtumėte identišką problemą, už pakartotinį remontą mokėti nereikės. Mes rūpinamės, kad visi darbai būtų atliekami kokybiškai, todėl tam yra skiriamas ypatingas dėmesys ir naudojamos patikimos detalės.

HP nešiojamų kompiuterių remonto trukmė

Puikiai suprantame, kad kompiuteriu yra naudojamasi kasdien, ir dažnai HP nešiojamas kompiuteris yra skirtas darbui, todėl „Sinerta” meistrai stengiasi remonto darbus atlikti kaip galima greičiau, bet tuo pačiu ir užtikrinant aukštą darbų kokybę. Tad mūsų klientams tikrai netenka ilgai laukti pataisyto įrenginio. Sugedus „HP” kompiuteriui, kreipkitės į „Sinerta” kompiuterių taisyklą, kur atlikę pirminę gedimo diagnostiką, informuosime Jus apie numatomą remonto trukmę.

Ką dažniausiai remontuojame HP kompiuteriuose?

Į „Sinerta” kompiuterių taisyklą beveik kasdien pristatomi sugedę HP kompiuteriai. Jeigu reikėtų sudaryti gedimų TOP 5-uką, tai jis atrodytų taip:

  • Aplaistytas nešiojamas kompiuteris „HP”.
  • Dužęs, sutrūkęs „HP” kompiuterio ekranas (dažniausiai dėl neatsargaus elgesio su kompiuteriu).
  • Aušinimo problemos („HP” kompiuteris perkaista).
  • Greitai išsikraunanti „HP” kompiuterio baterija, arba sugadintas maitinimo adapteris.
  • Nuo smūgio ant žemės trūkęs „HP” kompiuterio korpusas, sulūžę vyriai.

„Sinerta” meistrai rekomenduoja visuomet atsargiai neštis savo „HP” nešiojamą kompiuterį, nepagailėti nedidelės sumos specialių apsauginių dėklų, krepšių ar kuprinių įsigijimui.

DUK