IBM spausdintuvų remontas

IBM

Greitas ir kokybiškas „IBM” spausdintuvų ir kopijavimo aparatų remontas visoje Lietuvoje! Sugedus spausdintuvui kreipkitės į patyrusius „SINERTA” specialistus - spausdintuvus remontuojame jau ketvirtį amžiaus, tad galime užtikrinti aukštą remonto darbų kokybę. Sugedusį spausdintuvą galite pristatyti į artimiausią „SINERTA” skyrių, arba išsikviesti meistrą į biurą ar namus.

Remonto kokybė

Sugedo Jūsų „IBM” spausdintuvas, o garantinis aptarnavimas jam nebegalioja? Kreipkitės į patikimą spausdintuvų taisyklą „SINERTA”, kurios skyriuose dirba tik kvalifikuoti specialistai. „IBM” spausdintuvų remontui naudojame tik originalias detales, o savo darbams suteikiame net 3 mėn. garantiją, todėl būsite ramūs dėl atlikto remonto kokybės.

Remonto kaina ir greitis

Kas nulemia „IBM” spausdintuvo remonto kainą? Pirmiausiai kaina priklauso nuo to, kokia bėda ištiko Jūsų spausdintuvą ir kokio sudėtingumo yra gedimas. Kaina priklauso ir nuo IBM spausdintuvo modelio bei jo išleidimo metų. Džiaugiamės, kad „SINERTA” spausdintuvų taisykloje dirba tik kvalifikuoti specialistai, kurie Jums mielai padės ir pasistengs sutvarkyti Jūsų spausdintuvą kaip įmanoma greičiau.

IBM spausdintuvų remonto trukmė

Sugedus rašaliniam ar lazeriniam IBM spausdintuvui nesijaudinkite - „SINERTA” patyrę meistrai jį kokybiškai suremontuos kaip galima greičiau. Kiek užtruks IBM spausdintuvo remontas galėsime Jums tiksliai pasakyti po atliktos spausdinimo aparato diagnostikos ir nustačius jo gedimą.

IBM spausdintuvų remonto garantija

Spausdintuvų remonto darbus atlieka ilgametę darbo patirtį turintys „SINERTA” meistrai, o remontą atliekame naudodami patikimas originalias spausdintuvų atsargines dalis. Pakeistoms detalėms, sutaisytiems mazgams suteikiame 90 dienų garantiją.

IBM spausdintuvų remonto kaina

Netikėtai sugedo IBM spausdintuvas? Turbūt pirmoji mintis, atėjusi į galvą: “Kokia bus remonto kaina?” Kadangi šioje srityje dirbame jau daugiau nei ketvirtį amžiaus, gebame itin greitai diagnozuoti gedimus, bei turime patikimus atsarginių detalių tiekėjus, todėl galime pasiūlyti optimalią ir konkurencingą remonto kainą. Tikslią remonto kainą jums galėsime pasakyti po spausdintuvo gedimo nustatymo, nes tik tuomet žinosime, kokių detalių prireiks jo remontui.

DUK

Įvyko nenumatyta klaida. Spauskite „Perkrauti“ ir atlikite operaciją iš naujo arba parašykite mums.