SONY kompiuterių remontas visoje Lietuvoje!

SONY

Džiaugiamės, kad mūsų specialistų darbą lydi tik geriausi laimingų klientų atsiliepimai. Kiekvienas, atvykęs į „SINERTA” kompiuterių servisą, sulaukia malonaus aptarnavimo ir išskirtinio dėmesio. Mūsų specialistai nedelsdami atliks Jūsų „SONY” kompiuterio gedimo diagnostiką, ir profesionaliai patars dėl tolimesnio įrenginio remonto, bei tolimesnės jo priežiūros. Esame lengvai pasiekiami visoje Lietuvoje, teikiame ir nemokamą kurjerio paslaugą, todėl Jums nekils problemų pristatant savo sugedusį „SONY” nešiojamą kompiuterį. Atliktiems savo darbams suteiksime net 90 dienų garantiją. Kadangi visus remonto darbus atliekame mūsų taisykloje, galite būti ramūs, kad Jūsų duomenys kompiuteryje bus saugūs, o remonto kaina nedidelė.

Remonto kokybė

Sugedo Jūsų „SONY” kompiuteris, o garantinis aptarnavimas jam nebegalioja? Kreipkitės į patikimą kompiuterių taisyklą „SINERTA”, kurios skyriuose dirba tik kvalifikuoti specialistai. „SONY” kompiuterių remontui naudojame tik originalias detales, o savo darbams suteikiame net 3 mėn. garantiją, todėl būsite ramūs dėl atlikto remonto kokybės.

Remonto kaina ir greitis

Kas nulemia „SONY” kompiuterio remonto kainą? Pirmiausiai kaina priklauso nuo to, kokia bėda ištiko Jūsų nešiojamą kompiuterį ir kokio sudėtingumo yra gedimas. Po to kaina dar labai priklauso ir nuo SONY kompiuterio modelio bei jo išleidimo metų. Džiaugiamės, kad „SINERTA” kompiuterių taisykloje dirba tik kvalifikuoti specialistai, kurie Jums mielai padės ir pasistengs sutvarkyti Jūsų kompiuterį kaip įmanoma greičiau.

SONY nešiojamų kompiuterių remonto garantija

„SINERTA” kompiuterių taisykloje atliktiems darbams yra taikoma net 90 dienų garantija, todėl, jeigu per šį laikotarpį pastebėtumėte identišką problemą, už pakartotinį remontą mokėti nereikės. Mes rūpinamės, kad visi darbai būtų atliekami kokybiškai, todėl tam yra skiriamas ypatingas dėmesys ir naudojamos patikimos detalės.

SONY nešiojamų kompiuterių remonto trukmė

Puikiai suprantame, kad kompiuteriu yra naudojamasi kasdien, ir dažnai SONY nešiojamas kompiuteris yra skirtas darbui, todėl „SINERTA” meistrai stengiasi remonto darbus atlikti kaip galima greičiau, bet tuo pačiu ir užtikrinant aukštą darbų kokybę. Tad mūsų klientams tikrai netenka ilgai laukti pataisyto įrenginio. Sugedus „SONY” kompiuteriui, kreipkitės į „SINERTA” kompiuterių taisyklą, kur atlikę pirminę gedimo diagnostiką, informuosime Jus apie numatomą remonto trukmę.

Ką dažniausiai remontuojame SONY kompiuteriuose?

Į „SINERTA” kompiuterių taisyklą beveik kasdien pristatomi sugedę SONY kompiuteriai. Jeigu reikėtų sudaryti gedimų TOP 5-uką, tai jis atrodytų taip:

  • Aplaistytas nešiojamas kompiuteris „SONY”.
  • Dužęs, sutrūkęs „SONY” kompiuterio ekranas (dažniausiai dėl neatsargaus elgesio su kompiuteriu).
  • Aušinimo problemos („SONY” kompiuteris perkaista).
  • Greitai išsikraunanti „SONY” kompiuterio baterija, arba sugadintas maitinimo adapteris.
  • Nuo smūgio ant žemės trūkęs „SONY” kompiuterio korpusas, sulūžę vyriai.

„SINERTA” meistrai rekomenduoja visuomet atsargiai neštis savo „SONY” nešiojamą kompiuterį, nepagailėti nedidelės sumos specialių apsauginių dėklų, krepšių ar kuprinių įsigijimui.

DUK

Įvyko nenumatyta klaida. Spauskite „Perkrauti“ ir atlikite operaciją iš naujo arba parašykite mums.