Spausdintuvų remontas visoje Lietuvoje!

Greitas ir kokybiškas visų modelių spausdintuvų ir kopijavimo aparatų remontas visoje Lietuvoje! Sugedus spausdintuvui kreipkitės į patyrusius „SINERTA” specialistus - spausdintuvus remontuojame jau ketvirtį amžiaus, tad galime užtikrinti aukštą remonto darbų kokybę. Sugedusį spausdintuvą galite pristatyti į artimiausią „SINERTA” skyrių, arba išsikviesti meistrą į biurą ar namus.

spausdintuvu-remontas

Pasirinkite spausdintuvą pagal gamintoją:

Spausdintuvų remonto trukmė

Remonto trukmė priklauso nuo spausdintuvo gedimo ir spausdintuvo modelio. Dažnai spausdintuvo taisymas užtrunka vos kelias valandas, jeigu tai yra populiarus spausdintuvo modelis ir turime reikiamų pakaitinių detalių vietoje. O esant sudėtingesniam gedimui, kai reikia užsakyti reikiamas detales iš Lietuvos ar užsienio tiekėjo, gali tekti luktelti ir ilgesnį laiką. Tikslią remonto trukmę jums praneš mūsų meistrai, atlikę spausdintuvo gedimo diagnostiką.

Spausdintuvų remonto garantija

Rašalinių ir lazerinių spausdintuvų sugedusias dalis keičiame originaliomis detalėmis, kurias gauname tiesiai iš gamintojų arba oficialių jų atstovų Lietuvoje, tad esame tikri, kad suremontuotas spausdintuvas jums tarnaus dar ne vienerius metus. Savo darbams suteikiame net 90 dienų garantiją.

Spausdintuvų remonto kaina

Spausdintuvų, kopijavimo aparatų ir daugiafunkcinių aparatų remonto kaina priklauso nuo gedimo sudėtingo ir įrenginio modelio. Todėl tikslią remonto kainą mūsų meistrai galės pasakyti tik įvertinę jūsų spausdintuvo būklę.

Kodėl verta rinktis spausdintuvo remontą pas mus?

„SINERTA” skyriuose dirba tik kvalifikuoti, daugiametę patirtį turintys spausdintuvų meistrai, kurie greitai diagnozuoja spausdintuvų gedimus ir sėkmingai juos pašalina. Teikiame remonto paslaugas visoje Lietuvoje. Mūsų skyriai yra įsikūrę didžiuosiuose Lietuvos miestuose (Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Alytus, Panevėžys, Šiauliai), tad galėsite patogiai pristatyti sugedusį įrenginį į artimiausią padalinį, arba išsikviesti meistrą, kuris atliks spausdintuvo remonto darbus vietoje, jūsų biure.

DUK

Įvyko nenumatyta klaida. Spauskite „Perkrauti“ ir atlikite operaciją iš naujo arba parašykite mums.