Kasetės ir kasečių pildymas

Spausdintuvų kasetės pagal skirtingą biudžetą: originalios, alternatyvios, ekologiškos Eurocopy kasetės, spausdintuvo kasečių pildymas 

Spausdintuvai ir kopijavimo aparatai yra neatsiejama kiekvieno modernaus biuro dalis. Kad darbai vyktų sklandžiai, būtina iš anksto pasirūpinti ir spausdintuvų kasetėmis arba toneriais spausdintuvams. Pas mus rasite spausdintuvų kasetes visiems spausdintuvų modeliams, nesvarbu, ar tai būtų lazerinis ar rašalinis spausdintuvas, ar jis yra naujausio modelio, o gal senesnių metų ir jau retai besutinkamas - mes specializuojamės spausdintuvų ir kasečių srityje jau beveik 25 metus, tad galite būti tikri, kad esate tinkamoje vietoje. 

Mūsų parduotuvės asortimente yra ne tik originalios spausdintuvų kasetės, toneriai, bet ir alternatyvios (neoriginalios) kasetės, kurios yra pigesnės ir mūsų klientams leidžia sutaupyti nemenką sumą. Taipogi, siūlome išbandyti ir mūsų prekinio ženklo EUROCOPY kasetes, kurios irgi yra puiki alternatyva originalioms kasetėms, bei pasižymi tuo, kad jų gamyboje yra naudojami Vokietijoje sertifikuoti ir aplinkai saugūs dažai. Teikiame ir spausdintuvų kasečių ir tonerių pildymo paslaugas.

Kaip išsirinkti tinkamą spausdintuvo kasetę? Mūsų parduotuvėje yra sukurta klientams patogi paieškos sistema ir katalogai. Jums tereikia įvesti savo turimos kasetės modelį į paieškos laukelį, spustelėti ant gauto paieškos rezultato ir jums bus pateikti visi galimi pasirinkimo variantai nuo mažiausios iki didžiausios kainos. Galėsite pasirinkti ir spausdintuvo kasetės pildymo paslaugą, ir alternatyvią ar EUROCOPY, ir, be abejonės, originalią kasetę, tinkančią jūsų turimam spausdintuvui ar kopijavimo aparatui. 

Jeigu šiuo metu nežinote savo spausdintuvo kasetės kodo, tuomet galite atlikti paiešką pagal gamintoją, arba tiesiog įvedę į paieškos laukelį savo spausdintuvo modelį. Kiekvieno spausdintuvo aprašyme mes pateikiame informaciją apie būtent tam konkrečiam modeliui tinkamas kasetes ar tonerius, tad tikrai nesuklysite pasirinkdami. 

Na, o jeigu renkantis kasetę arba tonerį jums kyla bet kokių klausimų ir norite pasitarti, visuomet nedvejodami kreipkitės į Sinerta specialistus, kurie mielai jums patars ir atsakys į visus jums iškilusius klausimus. 

Taipogi, pagal poreikį superkame originalias, nepažeistas spausdintuvų kasetes. Dėl šios paslaugos prašome kreiptis į Sinerta aptarnavimo skyrius.