Dronas DJI Mini 2, Pilka

Dronas DJI Mini 2, Pilka

Gamintojas:
DJI
Spalva:
Pilka
456,45 €

Aprašymas

DJI Mini 2
 


 
Dronas DJI Mini 2 sveria vos 249 gramus, maždaug tiek, kiek obuolys ir puikiai telpa delne. „Mini 2“ yra idealus jūsų kelionės draugas, kuris padės užfiksuoti nepakartojamus jūsų kelionių prisiminimus. Tai puikus pasirinkimas pradedantiesiems, dėl nedidelių gabaritų, puikaus našumo, nuostabios vaizdo kokybės ir paprasto naudojimo. Maksimalus akumuliatoriaus veikimo laikas yra 31 minutė, todėl DJI Mini 2 suteikia daugiau nei pakankamai laiko, kad užfiksuoti tobulą kadrą.
 
DJI Mini 2
„Mini 2" gali atsispirti 29-38km/h vėjui ir pakilti į maksimalų 4000 metrų aukštį, todėl jūsų filmuota medžiaga yra stabili net skrendant vėjuota pakrante ar aukštai virš miško. 12MP kamera būdama danguje pateikia stulbinamą vaizdą, kuris garantuoja neišdildomą įspūdį. Kartu su 4K / 30 kadrų per sekundę vaizdo įrašu ir 3 ašių stabilizatoriaus varikliu, „Mini 2" užtikrina stulbinančią vaizdo kokybę, kuri yra tolygiai sklandi, kad ir koks drąsus būtų jūsų pilotavimas.
DJI Mini 2 
Vos keliais palietimais „DJI Mini 2" automatiškai įrašo ir filmuoja profesionalaus lygio vaizdo įrašus, kuriuos galima būtų tiesiogiai bendrinti socialiniuose tinkluose. Nesvarbu, ar esate pradedantysis, ar labiau patyręs dronų pilotas, „DJI Fly" programa padės jums pasiekti įspūdingų rezultatų su garso takeliais ir filtrais. Galite rinktis iš plataus kampo, 180 ° ir sferos panoramų, o „DJI Mini 2" atliks visa kita, sukurdamas panoraminį šedevrą beveik akimirksniu.
 
DJI Mini 2 
„DJI Fly" programoje yra įmontuota nuotraukų optimizavimo funkcija. Atsisiuntus nuotrauką programa automatiškai pagerina vaizdo kokybę, tai prideda jūsų nuotraukai ryškių spalvų ir detalių. Kai „Mini 2" yra arti jūsų išmaniojo telefono, „DJI Fly" programa automatiškai atpažins ir prisijungs prie drono bei sinchronizuos pasirinktas nuotraukas ir vaizdo įrašus 20 MB/s sparta. 
 
DJI Mini 2 
Dėka „OcuSync 2.0" vaizdo perdavimo technologijos galite skristi toliau ir pamatyti aiškiau nei bet kada anksčiau. Maksimalus galimas atstumas yra net iki 10 kilometrų. „4x Zoom" suteikia daug daugiau lankstumo fotografuojant iš toli. Užfiksuokite laukinę gamtą iš tolo arba savo vaikus, žaidžiančius smėlio dėžėje, dabar tai padaryti galima lengvai, išlaikant saugų atstumą.
 
.embed-container { position: relative; padding-bottom: 56.25%; height: 0; overflow: hidden; max-width: 100%; } .embed-container iframe, .embed-container object, .embed-container embed { position: absolute; top: 0; left: 0; width: 100%; height: 100%; }

Savybės / Specifikacija

Savybės

Savybės

Gamintojas:
DJI
Produkto tipas:
Dronai
Produkto kodas:
DRNDJI08419KVG
Gamintojo kodas(ai):
08419KVG (Mini 2)
EAN kodas:
6941565905185
EAN kodas (alt. 1):
0190021030824
Pavadinimas:
DJI Mini 2
Dėžės turinys:
Gimbal clamp, RC cable (USB-C), RC cable (Lightning), RC cable (microUSB), Control sticks pair, 6 × Spare Screw, Droon, Screwdriver, Remote controller, Intelligent Flight Battery, 3 × pairs of propellers (6 pcs), USB-C cable
Suderinamos operacinės sistemos:
Android 6.0 or newer, iOS 10 or later
USB tipo C prievadų kiekis:
1
Konstrukcija

Konstrukcija

Spalva:
Pilka
Pakuotės duomenys

Pakuotės duomenys

Gylis (bruto):
185,0 mm
Aukštis (bruto):
140 mm
Svoris (bruto):
1,09 kg
Plotis (bruto):
140 mm
Svoris ir matmenys

Svoris ir matmenys

Svoris:
0,249 kg
Baterija

Baterija

Baterijos talpa:
2250 mAh
Įvyko nenumatyta klaida. Spauskite „Perkrauti“ ir atlikite operaciją iš naujo arba parašykite mums.