Išvenkite dažniausio telefono gedimo vasarą su SINERTA dovana! 

telefono ekrano keitimas

Spėkite, dėl kokio telefono gedimo dažniausiai sulaukiame klientų SINERTA telefonų taisyklose vasarą?

Taip, dėl telefono ekrano dūžių!

Šiltuoju metų laiku daugiau keliaujame ir aktyviai poilsiaujame, įamžindami nepakartojamas vasaros akimirkas savo telefonu. Vienas neatsargus žingsnis ar staigesnis judesys ir matome, kaip mūsų brangus telefonas krenta ant žemės ar grindinio... žinoma, ekranu į apačią (įdomu, kodėl jam visuomet suveikia "sumuštinio dėsnis"?)!

Ekrano skilimas ar visiškas jo sudūžimas dažniausiai yra neišvengiamas, o jo pakeitimas gali pareikalauti nemažai neplanuotų išlaidų. 

Turime Jums išeitį!

Rūpinamės SINERTA klientais bei jų išmaniaisiais telefonais ir skelbiame AKCIJĄ, kuri padės išvengti nemalonių rūpesčių visą vasarą! 

Iki pat birželio 15 d. visiems, remontuojantiems savo mobiliuosius telefonus SINERTA telefonų taisyklose, pasakius arba įrašius internetinėje užsakymo formoje slaptažodį SAUGUSEKRANAS, nemokamai užklijuosime apsauginę telefono ekrano plėvelę! 

Taigi, dabar pats metas atnaujinti savo telefoną (galbūt prasčiau veikia mikrofonas ar tenka dažniau įkrauti telefono bateriją?) ir gauti DOVANŲ! Remonto paslaugas teikiame visoje Lietuvoje!

Užsisakykite mobiliojo telefono remontą ir gaukite dovanų ekrano apsaugą čia: SINERTA telefonų taisykla (su slaptažodžiu SAUGUSEKRANAS).

Norintiems pasirūpinti ne tik ekrano, bet ir viso telefono apsauga, ar ieškantiems telefono apsaugos nuo vandens, rekomenduojame pasižvalgyti po platų mobiliųjų telefonų dėklų pasirinkimą SINERTA el. parduotuvėje. Čia tikrai rasite vasariškai spalvingų ir stilingų dėklų savo išmaniajam telefonui!

Įvyko nenumatyta klaida. Spauskite „Perkrauti“ ir atlikite operaciją iš naujo arba parašykite mums.