Kabeliai, laidai ir adapteriai

Kabeliai, laidai, jungtys ir adapteriai - sujungsite bet kokią aparatūrą

Pas mus rasite itin platų audio ir video kabelių, laidų, įvairiausių jungčių ir adapterių pasirinkimą. Jeigu reikia sujungti skirtingus įrenginius, audio ar video aparatūrą, čia rasite Jums reikalingus adapterius, iš kurių populiariausi yra šie: AUX - USB adapteris, AUX - Bluetooth adapteris, USB - WiFi adapteris, HDMI adapteris, Apple, iPhone adapteriai, UK-EU adapteriai ir pan. Taipogi, itin dažnai perkami ir micro USB (USB C-type) adapteriai, kuriuos irgi rasite mūsų elektroninėje parduotuvėje.

Siūlome įsigyti ir buityje bei biure itin reikalingus prailgintuvus, šakotuvus ir perėjiklius. “Sinerta” parduotuvėje rasite įvairiausius USB, HDMI, RJ45 tinklo ir interneto šakotuvus, ausinių šakotuvus. Rinkitės žymiausių ir patikimų gamintojų įvairaus ilgio kabelius, laidus ir jungtis: “Deltaco”, “Assman Electronic”, “Goobay”, “Lanberg” ir kt. 

Buityje tikrai pravers kokybiški “Brennen” prailgintuvai tiek vidaus, tiek lauko naudojimui su įžeminimu ir apsauga nuo elektros iškrovos. Šis gamintojas siūlo ir patikimus skaitmeninius laikmačius, kišamus į elektros lizdą, kad galėtumėte, pavyzdžiui, patogiai planuoti apšvietimą, kol Jūsų nėra namuose ar biure (pvz. terariumams, akvariumams, ir pan.). 

Namuose, kur auga mažieji pasaulio tyrinėtojai - vaikai, patariame naudoti specialius elektros lizdus su apsauga nuo vaikų. Jų irgi rasite mūsų parduotuvės asortimente. 

Jeigu daug keliaujate, Jums pravers kompaktiškas elektros lizdo adapteris (JAV/JP į ES ar UK-EU adapteriai), kuris kainuoja pigiai, bet padės išvengti netikėtų nemalonumų užsienyje, kai norėsite įkrauti savo telefoną ar kompiuterį.