Stacionarūs telefonai ir priedai

Stacionarus telefonas Jūsų įmonės komandai, dirbančiai biure ar nuotoliniu būdu

Turbūt nei vienas biuras, įstaiga ar didesnė įmonė neapsieina be stacionarių telefonų. Tai puiki komunikacinė priemonė, leidžianti greitai susisiekti su kolegomis, dirbančiais kituose kabinetuose ar padaliniuose, gauti ir valdyti įeinančius skambučius iš viso pasaulio ir pigiai skambinti į užsienį bei bendrauti su keliais pašnekovais vienu metu (konferenciniai skambučiai). 

„Sinerta” elektroninėje parduotuvėje rasite populiariausius ir verslo klientų itin vertinamus IP ir VoIP telefonus, o mes atrinkome keletą TOP telefonų modelių, kurie neabejotinai pagerins Jūsų komandos darbo efektyvumą. 

  1. CISCO stacionarūs IP telefonai VoIP telefonijai. Ergonomiškas dizainas, patikimas ir šifruotas ryšys, pilnai programuojami linijos mygtukai, itin aiškiai girdimas garsas ir nepriekaištinga Jūsų balso, kurį girdi pašnekovai, kokybė. Telefonas turi didelį ekraną, kuriame ryškiai matosi telefono numeriai ir kita informacija. CISCO 7800 serijos telefonai turi energijos taupymo režimą bei leidžia pasirinkti norimą meniu kalbą (lietuvių k.). Kartu su šiuo stacionariu CISCO telefonu galite įsigyti ir CISCO konsolę su papildomais mygtukais, kuriuos patogu naudoti nukreipiant skambučius didelėje įmonėje.
  2. YEALINK SIP - T3 serijos stacionarūs IP telefonai. Fantastiškai pigus ir patikimas klasikinis IP telefonas Jūsų verslui. 4 SIP (sesijos inicijavimo protokolo) serveriai (= 4 atskiros VoIP paskyros), leis Jūsų įmonei ženkliai sutaupyti, ypač jeigu dažnai skambinate į užsienį. HD Voice technologija užtikrina neįtikėtinai švarų ir aiškų garsą, o telefone integruota triukšmo slopinimo technologija efektyviai sumažins foninį biuro šurmulį pokalbio metu. Didelis spalvotas ir apšviestas LCD ekranas ryškiai ir aiškiai rodo reikiamą informaciją (telefonų numeriai, pranešimai). Galimybė susieti telefoną su laisvų rankų įranga, kad galėtumėte atsiliepti į skambučius net ir nutolę nuo savo darbo stalo. Taipogi, YEALINK SIP - T3 serijos stacionarūs telefonai palaiko daugelį naudingų funkcijų: skambučio perjungimą, 5 dalyvių konferenciją ir greito rinkimo funkciją. Tai tikrai puikus telefonas Jūsų verslui už itin gerą kainą. 
  3. Pigus D-LINK DPH 120S daugiafunkcinis IP telefonas, kuris yra ypač populiarus didesnių įstaigų ir įmonių vidiniuose tinkluose. Šifruojamas ir apsaugomas internetu gaunamas balsinis duomenų srautas, skambučių perjungimas, 3 dalyvių konferenciniai skambučiai, greito numerio rinkimo funkcija, aiškus ir garsus ryšys su akustiniu aido slopinimu, foninio triukšmo panaikinimas, Mute (garso išjungimo) funkcija, telefonų knyga su net 500 įrašų - tai vos keletas funkcijų, kurias turi šis IP telefonas. 

Užsisakykite stacionarų IP telefoną savo verslui ir efektyviai sumažinkite įmonės išlaidas ryšio komunikacijoms. Išsirinkite Jūsų verslo poreikius geriausiai atitinkantį telefoną internetu, užsisakykite jį vos keliais klavišų paspaudimais ir jau netrukus gausite jį tiesiai į biurą!