Spausdintuvų kasetės

Lazerinių ir rašalinių spausdintuvų kasetės ir toneriai internetu - pigu, patikima ir greita! 

Esame spausdintuvų ir jų kasečių bei tonerių ekspertai daugiau ketvirtį amžiaus ir galime pasiūlyti itin didelį įvairiausių spausdintuvų ir kopijavimo aparatų kasečių tonerių pasirinkimą. Siūlome tiek originalias kasetes ir tonerius, tiek jų alternatyvas, kurios kainuoja pigiau, bet nenusileidžia spausdinimo kokybe. Siūlome ir kasečių bei lazerinių tonerių pildymo paslaugas, keičiame susidėvėjusias tonerių detales. “Sinerta” specialistai pasirūpins, kad savo spausdintuvu ar kopijavimo aparatu galėtumėte spausdinti ilgus metus, efektyviai taupydami savo įmonės spausdinimo kaštus. 

Pas mus rasite ir mūsų prekinio ženklo “EuroCopy” kasetes. Šias kasetes gaminame patys, naudojame ekologiškus, aplinkai draugiškus tonerio dažų miltelius. Geri klientų atsiliepimai patvirtina, kad “EuroCopy” kasetės pasižymi savo puikia kokybe už itin gerą kainą. 

Patogiai išsirinkite ir užsisakykite internetu tinkančias kasetes ir tonerius pagal savo turimo spausdintuvo ar kopijavimo aparato gamintoją ir modelį. Patogi parduotuvės filtravimo sistema bei prekių katalogas Jums akimirksniu pateiks visas Jūsų spausdintuvo modeliui tinkančias kasetes ir jų kainas. Išsirinkite ir užsisakykite reikiamą prekę vos keliais pelės klavišų spustelėjimais ir gaukite siuntą tiesiai į darbą ar namus. 

Nuolatiniams klientams taikome nuolaidas!