Spausdintuvai, biuro technika

Sklandžiam biuro darbui: lazeriniai spausdintuvai, HP spausdintuvai, kopijavimo aparatai, ergonominiai biuro baldai

Viskas, ko reikia moderniam ir stilingam biurui / namų ofisui yra mūsų el. parduotuvėje. Naujausi rašaliniai ir lazeriniai spausdintuvai, skeneriai, daugiafunkciniai kopijavimo aparatai, net mini spausdintuvai, kurie akimirksniu atspausdins jūsų išmaniuoju telefonu įamžintas akimirkas (gyvenimas tampa patogesnis su kiekviena išaušusia diena).

Reikalingas 3D spausdintuvas arba 3D spausdintuvų dalys naujam, neįtikėtinam projektui? O gal ieškote etikečių spausdintuvo, su kuriuo galėtumėte atsispausdinti lipnias etiketes arba lipdukus, reikalingus jūsų verslui? Esate tinkamoje vietoje. 

Pas mus rasite ir visą kitą reikalingą biuro įrangą: dokumentų naikinimo aparatus, dokumentų įrišimo aparatus ir visas reikalingas įrišimo medžiagas. Laminavimo aparatas pravers daugelyje biurų ir viešųjų įstaigų, kuriam galėsime taip pat pasiūlyti ir įvairaus dydžio laminavimo vokelius. Už įmonės buhalteriją ir finansus atsakingiems darbuotojams pravers ant savo stalo turėti pinigų tikrinimo, pinigų skaičiavimo aparatus bei skaičiuotuvus. 

Ruošiate konferenciją ar įrenginėjate konferencijų salę savo įstaigoje? Jums tikrai prireiks didelių, komercinių ekranų, video projektorių ir kitos konferencijų įrangos. Pas mus rasite ir moderniausias magnetines ir stiklines rašymo lentas, galėsite išsirinkti sau tinkamiausią pagal modelį, išmatavimus ir spalvą. 

Pasirūpinsime ne tik biuro technika, bet ir biuro baldais. Parduotuvėje siūlome kruopščiai atrinktus ir tik patikimų gamintojų gaminamus ergonominius biuro baldus: reguliuojamo aukščio stalus, ergonomines biuro kėdes. Atviruose biuruose savo darbuotojų ir kolegų privatumą raginame apsaugoti privatumo pertvaromis, kurios ne tik yra patogios, bet ir suteikia biurui modernų stilių.

Pasirūpinkite savo biuro patogumu ir netrukus pastebėsite dar geresnius savo darbuotojų rezultatus.