Išorinės duomenų laikmenos

Išorinės duomenų laikmenos Jūsų duomenų saugumui 

Verslo aplinkoje itin svarbus duomenų saugumas bei jų saugus perdavimas. Pasirūpinkite, kad darbo kompiuteryje saugoma informacija nedingtų šiam netikėtai sugedus. Savo klientams rekomenduojame reguliariai išsaugoti atsarginę duomenų kopiją išorinėje duomenų laikmenoje: išoriniame kietajame diske (HDD arba SSD), didelės talpos USB atmintinėse ar įrašyti svarbiausius failus į CD arba DVD. 

Siūlome ir sprendimus debesų saugykloms. Tinklinės duomenų saugyklos (angl. Network Access Server, NAS) leidžia lengvai ir už optimalią kainą kurti debesijos (Cloud) sprendimus verslo segmente. Mūsų verslo klientai naudoja NAS saugyklas spausdinimo serveriui, vaizdo stebėjimo kamerų sistemoms, duomenų saugykloms ir pan.  

 

Saugiam duomenų dalinimuisi rekomenduojame rinktis užkoduojamas USB atmintines, kurias galima atidaryti tik įvedus tam tikrą PIN kodą.  

Jeigu pastebite, kad Jūsų išmaniajame telefone nepakanka atminties, pasižvalgykite po mūsų siūlomą platų atminties kortelių pasirinkimą (Micro SD, Micro SDHC, Micro SDXC ir kt.). Kartu su kortele siūlome įsigyti ir darbą palengvinantį kortelių skaitytuvą, kurių irgi galime pasiūlyti su skirtingomis jungtimis, pagal skirtingus kortelių tipus ir kainą.