Kompiuterinė technika

Galingi stacionarūs, nešiojami, planšetiniai kompiuteriai - internetu pigiau!  

„Sinerta” el. parduotuvėje siūlome išsirinkti Jūsų verslo poreikius geriausiai atitinkantį kompiuterį ir visus jam reikalingus priedus. Galbūt ieškote galingos darbo stoties (angl. Work Station) - stalinio kompiuterio, o gal Jums reikalingas verslo klasės nešiojamas kompiuteris? Pasižvalgykite po mūsų parduotuvės asortimentą, tikrai rasite tinkamą įrenginį už puikią kainą. 

Apple, Dell, HP, Lenovo, MSI, Acer, Asus ir kitų visame pasaulyje žinomų gamintojų kompiuterinę techniką įsigysite vos keliais mygtukų paspaudimais. 

Pasirūpinome, kad vienoje vietoje galėtumėte rasti viską, ko reikia sklandžiam darbui su kompiuteriu biure ar namų ofise. Siūlome rinktis iš plataus kompiuterių priedų (pelės, klaviatūros, ausinės), tinklo įrangos (modemai, maršrutizatoriai), serverių įrangos ir kitų būtinų priedų asortimento.

Įsigiję naują kompiuterį, pasirūpinkite ir legalia operacine sistema, biuro programomis (Microsoft 365, Office, Visio Professional ir kt.), apsaugokite savo verslą naujausiomis antivirusinėmis ir apsaugos programomis.