Maisto ruošimo technika

Plaktuvai, kokteilinės, virtuviniai kombainai, sulčiaspaudės ir kiti maisto ruošimo prietaisai visada ras vietą tikro šefo virtuvėje. Kokteilinės idealiai atliks vieną užduotį - paruoš tobulą ledų ar vaisių kokteilį, lėtaeigė sulčiaspaudė šviežiai išspaus sveikas sultis, išsaugodama visas gerąsias vaisių, uogų, daržovių maistines savybes ir vitaminus, o daugiafunkcinis plaktuvas ar virtuvinis kombainas gali suplakti kokteilį, sutarkuoti, susmulkinti daržoves, išmaišyti tešlą duonai ir išplakti kiaušinio baltymą - tikra dešinioji ranka kiekvienam užimtam virtuvės šefui! Mes siūlome labai platų maisto ruošimo technikos pasirinkimą įvairiomis kainomis, tad kiekvienas ras sau reikiamą prietaisą pagal savo suplanuotą biudžetą. 

Ryte pabuskite nuo šviežiai iškeptos duonos aromato namuose, kurią iškeps duonkepė (duonos kepyklė), o jeigu pusryčių neįsivaizduojate be skrebučio su avokadu, tai jums būtina įsigyti kokybišką skrudintuvą. Pas mus rasite "Delonghi", "Philips", "Gorenje", "Caso" ir kitų gamintojų skrudintuvus, nuo pigiausių, iki brangesnių ir skirtingų dizainų (vintažinio, minimalistinio, modernaus stiliaus) skrudintuvų, kurie puikiai papildys jūsų virtuvės interjerą. Taipogi, mėgstantiems kepinius patiks pradžiuginti save ir artimuosius skaniais pusryčiais, kuriuos padės paruošti šiuolaikinės vaflinės, blyninės ir spurginės. 

Maisto gaminimui rasite ir įprastų keptuvių, puodų, įvairių įrankių. Pastaruoju metu išpopuliarėjus „Sous Vide” technologijai, siūlome šiam maisto gamybos būdui reikalingus cirkuliatorius ir vakuumatorius. Cirkuliatorius - specialus prietaisas, kuris pašildo puode vandenį iki reikiamos temperatūros ir ją palaiko viso virimo metu vienodą. Be šio prietaiso ir vakuumatoriaus neišsiverčia nei vienas geriausias restorano šefas. 

Pasižvalgykite mūsų el.parduotuvėje ir esame tikri, kad rasite tinkamą virtuvės pagalbininką pagal savo poreikius ir norimą kainą. Užsisakykite internetu vos per kelias minutes ir po kelių dienų jau galėsite džiaugtis savo naujuoju pirkiniu.